Archiwum bloga

28.08.2011

Achtung! Achtung! Poooooogoooo!

Nie lada gratka dla wyjadaczy brudnego brzmienia łupnie nas z głośników (w trzebnickim klubie El Rio Tinto) już w najbliższy piątek. Siarczyście punkowa wyżerka dla ciała, ducha i ucha rozpocznie się (2 września) o godz. 20.00 (choć nabyte na tej płaszczyźnie doświadczenie podpowiada mi, że - jak zwykle - ciut później). Do pogo poderwą nas trzy kapele: Nonsens, Suchy Pion i Włochaty.

Suchy Pion to nasi krajanie. I to - zdecydowanie - powód do dumy. Kiedyś opisywałam ich tymi słowy: "Chłopaki, mimo upływu lat, ciągle pełni werwy, entuzjazmu, tudzież lekkiego (???) szaleństwa. Nieprzewidywalni - tak bym ich określiła. Ich pasja i potencjał udzielają się słuchaczom, którzy przestają wtenczas panować nad postawionymi do PIONU zmysłami. Nie uświadczy się na nich (słuchaczach, ma się rozumieć) również SUCHEJ nitki, gdy podrygują pod sceną, do taktów ekspresyjnej muzyki."

Nie przypominam sobie, bym otarła zmysły kiedyś o muzyczny Nonsens, ale wielka to szkoda. Po sprawdzeniu kapeli (http://www.myspace.com/nonsensband --> zakładam, że o ów Nonsens chodzi) mordka mi się uśmiechnęła, a całą resztę ciała ledwo powstrzymałam przed pogo-podrygiwaniem. Ojjj, liczyć siniaki będziemy w sobotę ;)

Włochaty? Przedstawiać - z pewnością - nie trzeba...

Wjazd: 15 zł. Taaa, znacznie to więcej, niż zwykle, ale i wrażenia szykują się nieco inne.
Czymś trza karmić nieuleczalną punkofilię.


Zapraszamy zarówno miłośników punkowego brzmienia, jak i osoby pragnące się przekonać, iż "nie taki punk straszny, jak go malują". 
Punk nie gryzie... tylko rozpycha się w pogo ;) 

Gdzie? klub El Rio Tinto (dawniej: Rzemiosło, Rzemieślnik), Trzebnica ul. Milicka 21.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz