22.10.2011

Dance Meeting pod RatuszemRoztańczyli nam serce miasta.


Roztańczyli popołudnie, rozkołysali wieczór, rozgrzali październik. Kto? Prusicka grupa taneczna „How High Crew” wraz z Obornickim Stowarzyszeniem EKSPRESJA. Ci młodzi ludzie pokazali, że jak się chce, gdy nie brak chęci - to można. Można dobrze się bawić, porwać publikę do wspólnego podrygiwania, pokazać innym swój talent, a na dodatek - nie trzeba do tego wielkich nakładów finansowych.


Śmiało wyginali ciała, każdy ruch był prawdziwą eksplozją emocji, petardą ekspresji, był w tym niesamowity żywioł, iskra boskiego talentu, magia improwizacji i wielki pałer. Zarażali swą pasją, rozsiewali wokół miłość do tańca, byli tak niezwykle prawdziwi, że... że aż poczułam żal, iż mnie nie kręci ten rodzaj muzyki. Tak finezyjnie można bowiem wyrazić siebie, tańcząc na ulicy, wirując w rytmie własnego serca...


Wierzę, że wielu z nich zatańczy kiedyś na Deskach Sławy; tego też szczerze im życzę.

4 komentarze:

  1. Należy wspomnieć, że nie tylko prusicka grupa wzięła udział w tym wydarzeniu. Obornickie Stowarzyszenie EKSPRESJA w składzie: Bboy Gigi oraz BBoy Globi również :-) Zapraszamy wszystkich za zajęcia prowadzone przez doświadczonego instruktora tańca we wtorki o godzinie 16 w Pęgowie (szkoła podstawowa - mała sala) oraz w środy o 17 w Obornikach Śląskich - Gimnazjum.

    OdpowiedzUsuń
  2. Dziękuję za informację - już dokreślam. Pozdrawiam. AJ

    OdpowiedzUsuń
  3. Miłośników słowa pisanego, rozlanego na pachnącym, gazetowym papierze, zapraszam do zakupu Kuriera Trzebnickiego (nr 3).

    OdpowiedzUsuń