23.05.2012

Polska biega w Leśnych Przedbiegach (plus bonus: Bieg Przedszkolaka)
W ramach 8. Weekendu Polska Biega 2012 20 maja pobiegła i Trzebnica. Rozpędziła się w Lesie Bukowym, radośnie rozbiegując - oznaczone już - trakty comiesięcznych Leśnych Przedbiegów. Byli "starzy wyjadacze", nie brakło również nowych twarzy, biegły całe rodziny. Przedział wieku od kilku do kilkudziesięciu lat. Pogoda dopisała, nastroje również. Było sympatycznie i z troską o zdrowie.

Na zakończenie zapachniało miłym akcentem: kiełbaskami pieczonymi w ognisku. Biegacze schronili się w przyjemnym cieniu zielonych drzew na wyspie, spożyli wspólny posiłek, pogawędzili, a na koniec odebrali gratulacje, dyplomy i medale.


Oby więcej takich biegowych pospolitych ruszeń. Warto się ruszać!
**********************************************************************************
A skoro o bieganiu mowa, to skonsumujemy dwa tematy za jednym zamachem, bowiem cztery dni wcześniej (tj. 16 maja) odbył się VIII Bieg Przedszkolaka. Wspaniała impreza, podczas której propaguje się ruch, zdrowy styl życia i - przede wszystkim - nie ma przegranych. Wszystkie przedszkolaki, które dobiegną do mety uhonorowane zostają (złotymi) medalami, a ponadto dostają w nagrodę soczek i wafelka. W przedszkolu otrzymują również wspaniałe dyplomy. Panuje zdrowa rywalizacja, w powietrzu czuć ducha sportowych emocji, a maluchy są radosne i rozentuzjazmowane.
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz