1.06.2014

Wędkarski Dzień Dziecka 2014

Zaproszenie do Filharmonii Wrocławskiej w ramach cyklicznej Filharmonii Familijnej, bilet do Trzebnickiego Parku Wodnego ZDRÓJ za 1 zł – dla dzieci, Wędkarski Dzień Dziecka organizowany przez Koło nr 23 PZW w Trzebnicy czy może Trzebnickie Dni Rodziny zaproponowane przez Gminę Trzebnica? Wybór był dziś niełatwy. Ale jako że na coś wypadało się zdecydować – postawiliśmy na igraszki wodne w promocyjnej cenie i zawody wędkarskie. Aktywnie, a więc zupełnie w naszym stylu.

Wejście do aquaparku za 1 zł od dziecka to prawdziwa gratka, zważywszy na to, że bywamy tam sporadycznie, bo to – niestety - frajda nie na naszą kieszeń.

A piknik wędkarski 1 czerwca to już tradycja. Uczestniczymy w nim nieprzerwanie od 2009 roku (kiedyś tam, po drodze, wyskoczyła nam choroba i pobyt w sanatorium, ale to niezależne od nas) i nie wyobrażamy sobie, by mogło być inaczej. I choć nigdy nie udało nam się jeszcze nic złowić, to absolutnie się nie zrażamy, bo to przecież o dobrą zabawę przede wszystkim chodzi. „Jeśli walczymy, możemy przegrać. Jeśli tego nie robimy – jesteśmy przegrani” – takie motto powiewało dziś na trzebnickiej wyspie. Tego się trzymamy :)

Każde dziecko otrzymało talon na posiłek (ciepła kiełbaska), moc słodkości, upominek i brało udział w losowaniu nagród (nikt nie wyszedł bez podarku!). Ponadto można było postrzelać z pistoletu na kulki z farbą, zrobić sobie błyskawiczne pamiątkowe zdjęcie (świetny pomysł!) i liczyć na wsparcie życzliwych wędkarzy. Najlepsi w poszczególnych kategoriach dostawali piękne puchary, medale, dyplomy i wartościowe nagrody.

To co, do zobaczenia za rok!?Brak komentarzy:

Prześlij komentarz