23.02.2012

1% życzliwości - dla Ignasia...


Z ulotki informacyjnej:


"Ignaś jest z nami od 14 miesięcy.
Urodził się zdrowy, jednak okazało się, że już od 2. miesiąca życia pojawiły się u niego pierwsze, poważne problemy zdrowotne. Z tego powodu był wielokrotnie w szpitalach, a jego rozwój zaczął się opóźniać z niejasnych dla lekarzy przyczyn. Od 5. miesiąca życia jest systematycznie rehabilitowany: najpierw metodą Vojty, następnie - z lepszymi efektami - metodą NDT Bobath. Od września 2011 roku uczestniczy też sumiennie w zajęciach integracji sensorycznej i zajęciach logopedycznych. Jego ciężka praca przynosi już pierwsze efekty, ale - jak to zwykle bywa - długa jeszcze przed nim droga do sprawności i samodzielności.
Lekarze podejrzewają u niego chorobę metaboliczną, powodującą rozległe zmiany w centralnym układzie nerwowym, odpowiedzialną za przewlekłe zapalenie wątroby w pierwszym półroczu życia oraz utrzymującą się niską masę ciała. Diagnostyka jednak ciągle trwa.
Zwracamy się z prośbą o przekazanie nam 1% Państwa podatku, a z uzbieranej kwoty chcemy sfinansować
m. in. dalszą rehabilitację synka oraz udział w kosztownych turnusach rehabilitacyjnych, w których planujemy uczestniczyć w 2012 roku.


Pieniądze można wpłacać na poniższe konto:
Dolnośląska Fundacja Rozwoju Ochrony Zdrowia
Bank Pekao S.A. I O/Wrocław
KRS 0000050135
45 1240 1994 1111 0000 2495 6839 z dopiskiem:
„darowizna na cele ochrony zdrowia „Ignacy””


Dziękujemy za każdą wpłatę i okazaną w ten sposób życzliwość dla naszego synka.
Rodzice i bracia Ignasia:
Anita i Bartłomiej oraz Aleks i Maks"
Od siebie dodam, że Ignacy ma wielkie szczęście funkcjonować we wspaniałej, ciepłej, troskliwej i "zdrowej emocjonalnie" rodzinie. Mimo takiego komfortu, potrzebne jest wsparcie z zewnątrz, bowiem koszty turnusów rehabilitacyjnych są wielkim obciążeniem.
Twój 1% podatku może przemienić się w 100% czyjejś wdzięczności...

1 komentarz:

  1. Miłośników słowa pisanego, rozlanego na pachnącym, gazetowym papierze, zapraszam do zakupu Kuriera Trzebnickiego (nr 12).

    OdpowiedzUsuń